27.0°C

Gryf odstrzelony

18 marca 2024 10:40 | autor: redakcja

Dobry początek wiosennej rundy w wykonaniu piłkarzy Huraganu Międzyrzec. Zespół Marcina Popławskiego pokonał Gryfa Gminę Zamość 3:0.

Kluczem do zwycięstwa była dobra gra w defensywie i skuteczność pod bramką przeciwnika. W 25 minucie w sytuacji sam na sam z bramkarzem rywali znalazł się Piotr Krzewski i nie zmarnował tej okazji. Dziesięć minut później ten sam zawodnik był faulowany w polu karnym Gryfa, a podyktowaną przez sędziego „jedenastkę” pewnie wykorzystał Dionata Tonin. Wynik meczu w 60 minucie ustalił Paweł Radziszewski.

Kolejne spotkanie Huragan rozegra w sobotę, 23 marca. Do Międzyrzeca przyjadą rezerwy Górnika Łęczna. Pierwszy gwizdek sędziego usłyszymy o godz. 15. (foto: Huragan Międzyrzec)

Huragan Międzyrzec Podlaski – Gryf Gmina Zamość 3:0 (2:0)
Bramki: Krzewski 25, Tonin 35, Radziszewski 60
Huragan: Belka - Panasiuk, Konaszewski, Koryciński (87' Bujalski), Łukanowski (46' Matejek), Sychev (75' Czuba), Storto (85' Ochnik), Krzewski, Radziszewski, Łęcki, Tonin (82' Semeniuk)

18. kolejka (16-17 marca)
Górnik II Łęczna - Stal Poniatowa 2:0
Start Krasnystaw - Kryształ Werbkowice 2:1
Lublinianka Lublin - KS Drzewce 2:1
Janowianka Janów Lubelski - Ogniwo Wierzbica 5:0