1.0°C

Huragan remisuje po raz czwarty

9 maja 2022 09:25 | autor: redakcja
KS MOSiR Huragan 2:2 GLTS Świdniczanka Świdnik (fot. Międzyrzec Info)

W czwartej serii gier grupy mistrzowskiej IV ligi Huragan Międzyrzec zremisował na własnym stadionie ze Świdniczanką Świdnik 2:2.

W pierwszej połowie spotkania dużą przewagę osiągnęli goście. Na szczęście dla naszego zespołu piłkarze ze Świdnika byli bardzo nieskuteczni. Jedyną bramkę dla nich w tej części gry zdobył... Alan Olszewski, który w 18 minucie zaliczył pechową interwencję w groźnej sytuacji sprokurowanej przez rywali.

W drugiej połowie obraz gry się zmienił, a wpływ miały na to roszady w ustawieniu i zmiany, których dokonał trener Damian Panek. W 68 minucie w zamieszaniu pod bramką rywali stan meczu wyrównał Bartłomiej Goździołko, któremu dogrywał Paweł Komar. Zaledwie trzy minuty później ten sam zawodnik zaliczył drugą asystę, a bramkarza Świdniczanki pokonał Paweł Radziszewski.

Niestety, nasi piłkarze bardzo krótko cieszyli się z prowadzenia, bo w 70 minucie wyrównał Michał Zuber. Pomimo kilku dobrych sytuacji podbramkowych, które miał jeden i drugi zespół wynik nie uległ już zmianie. Po czterech seriach gier w grupie mistrzowskiej Huragan pozostaje więc nadal bez zwycięstwa, ale fakty są też takie, że zespół Damiana Panka pozostaje w lidze niepokonany od 18 września!

W najbliższą niedzielę (15 maja) Huragan zagra na wyjeździe ze Startem Krasnystaw. Początek spotkania o godz. 12.

Huragan Międzyrzec Podlaski – Świdniczanka Świdnik 2:2 (0:1)
Bramki dla Huraganu: Goździołko 65, Radziszewski 68
Huragan: Alfimov – Grochowski (86' Weręgowski), Warda, Olszewski, Konaszewski (82' Panasiuk), Komar, Lukhanin (55' Goździołko), Czumer (65' Łukanowski), Zogkos, Łęcki (65' Siudaj), Radziszewski

5. kolejka (14-15 maja)
Start Krasnystaw - Huragan Międzyrzec Podlaski (15 maja, 12:00)
Świdniczanka Świdnik - Górnik II Łęczna (11 czerwca, 17:00)
Stal Kraśnik - Motor II Lublin (14 maja, 13:00)
Kryształ Werbkowice - Lublinianka Lublin (15 maja, 17:00)
Grom Różaniec - Opolanin Opole Lubelskie (14 maja, 18:00)
Granit Bychawa - Powiślak Końskowola (13 maja, 18:00)

tabela za 90minut.pl

(11 maja 2022 06:12)
    I dostaje sromotny łomot, od juniorów Podlasia w Pucharze Polski. A w Huraganie są jacyś juniorzy, wychowankowie? Bo w pierwszej drużynie jakoś nie widać.