YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Międzyrzec Podlaski

Jaśniej w Zaściankach i Przychodach

20 listopada 2020 10:38:59 | autor: Anna Ostapiuk
Trwają postępowania w sprawie realizacji dwóch inwestycji oświetleniowych w gminie Międzyrzec.

fot. pixabay.com

Gmina Międzyrzec Podlaski jest w trakcie realizacji zadania „Budowa linii napowietrznej nN oświetlenia drogowego podwieszonego w miejscowości Przychody”. Oświetlenie podwieszone zostanie wykonane na istniejących słupach linii napowietrznej nN o długości łącznej 758 m. W ramach zadania zostanie zamontowane oświetlenie typu LED. Na tę inwestycję urząd zabezpieczył kwotę 65 tys. zł. 12 listopada nastąpiło otwarcie ofert trzech wykonawców. Trwa wybór najkorzystniejszej oferty.
Zadanie realizowane jest w ramach inwestycji „Wdrażanie rozwiązań niskoemisyjnych na terenie gminy Międzyrzec Podlaski- Zadanie 3” w ramach Osi Priorytetowej 5 Efektywność energetyczna i gospodarka niskoemisyjna, Działanie 5.5Promocja niskoemisyjności Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020,

Jednocześnie rozstrzygnięto postępowanie na opracowanie dokumentacji budowy oświetlenia ulicznego w Zasiadkach. Zadanie zostanie wykonane przez firmę PROKAT Katarzyna Glazer ze Świdnika za kwotę ofertową 8.991,30 zł. Dokumentacja posłuży do realizacji zadania "Budowa oświetlenia ulicznego wydzielonego w technologii LED przy drodze gminnej nr G101512L na długości około 500 mb w miejscowości Zaścianki".
Termin realizacji zadania opracowania dokumentacji przypada na 18 grudnia br.

REKLAMA
reklama

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male