Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
12.6°C
Kontakt
miasto Międzyrzec Podlaski

Kampania na finiszu

22 października 2015 17:38 | autor: redakcja
Finisz kampanii PiS
Finisz kampanii PiS
Finisz kampanii PiS
Finisz kampanii PiS
Finisz kampanii PiS
Finisz kampanii PiS
Finisz kampanii PiS
Finisz kampanii PiS
Finisz kampanii PiS
Finisz kampanii PiS
Finisz kampanii PiS
Finisz kampanii PiS
Finisz kampanii PiS
Finisz kampanii PiS
Finisz kampanii PiS
Finisz kampanii PiS
Finisz kampanii PiS
Finisz kampanii PiS

Premier Kopacz bredzi o państwie wyznaniowym, które rzekomo chcemy zrobić a sama chce nam tu urządzić republiką islamską – mówiła prof. Krystyna Pawłowicz na spotkaniu z mieszkańcami Międzyrzeca Podlaskiego.

Prof. Pawłowicz odwiedziła Podlasie, aby wesprzeć kampanię posła Marcina Duszka. Ostro skrytykowała osiem lat rządów koalicji PO i PSL, które jej zdaniem wyniszczyły Polskę pod względem finansowym.

- Mamy bilion złotych długu publicznego. Jesteśmy krajem uzależnionym od różnego rodzaju środowisk i organizacji zagranicznych, takich jak Unia Europejska. PSL podpisał szkodliwe umowy gazowe z Moskwą. Trzy miliony Polaków wyjechało z kraju, natomiast pani Kopacz sprowadza nam tu muzułmanów, którymi mamy się opiekować. A brakuje przecież pieniędzy choćby na mieszkania komunalne dla rodzin, które nie mają się gdzie podziać - mówiła.

Podkreślała, że wybory 25 października będą najważniejszymi od 1989 roku.

- Środowiska patriotyczne tylko dwukrotnie i to krótko rządziły w Polsce. Rząd pana premiera Olszewskiego zaledwie pół roku. Za czasów rządów pana premiera Kaczyńskiego mieliśmy nieustanne ataki Platformy i napuszczanie na nas różnych środowisk. Premier Kaczyński zdecydował wtedy o przedterminowych wyborach, bo nie chciał kurczowo trzymać się władzy tak jak robi to teraz Platforma - stwierdziła.

Apelowała o wyborczą mobilizację.

- Niech państwo proszą swoją rodzinę, sąsiadów, znajomych, aby nie przykładali ręki do utrzymywania układu korupcyjnego PO-PSL. PSL zasługuje wyłącznie na to, aby wreszcie przejść do historii. To partia, która zawsze uniemożliwiała wprowadzanie reform. Przyłączali się za stanowiska do każdego – krytykowała ludowców.

Zachęcała do poparcia Marcina Duszka podkreślając, że to młody, bojowy poseł, który nie boi się mediów.

Prof. Pawłowicz odniosła się także do wypowiedzi premier Kopacz z debaty wyborczej.

- Pani Kopacz bredzi o państwie wyznaniowym, które rzekomo chcemy zrobić a sama chce nam tu urządzić republiką islamską. Zapewniam, że rząd Prawa i Sprawiedliwości będzie pracował tak jak dobry gospodarz, który dba o swój dom i o swoje gospodarstwo. Tym się trzeba kierować a obecny rząd tego nie robi. Pod naszymi rządami na pierwszym miejscu będa interesy Polski i Polaków. Chcemy prowadzić suwerenną politykę, chcemy dać ludziom pracę, by nie musieli z kraju wyjeźdżać – podkreślała.

Poseł Marcin Duszek w krótkim wystąpieniu dziękował wszystkim, którzy wspierali go i pomagali mu w kampanii wyborczej. Wymienił m.in. księży Kazimierza Korszniewicza i Stanisława Chodźkę, szefa swojego sztabu wyborczego Sławomira Boguckiego, najbliższych współpracowników i młodzieżówkę Prawa i Sprawiedliwości.

Dodaj swój komentarz:
 • captcha
 • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
  (25 lutego 2016 17:50)
  Kampania na niniszu
  Kampania na finiszu a my siedzimy z zalozonymi rekoma. Wezmy sie za agitacje! Ja na pewno bede agitowal, za udostepnianie dla portalu miedzyrzec.info nieco aktualniejszych newsow! Co wy na to? Wszak to dopiero luty, wiec darmowo rozdawac kalendarze na ubiegly rok, to bylby mniejszy wstyd niz finiszujaca jesienna kampania.........
  autor: Radoslaw Sawczuk

  (7 lutego 2016 15:25)
  Filmik to materiał dla Policji rozmowa przez telefon
  autor: gość

  (7 lutego 2016 15:18)
  Konkrety a nie frazesy. Anonimowo o wszystkim i o niczym kazdy głupol potrafi napisać... tak to ty
  autor: gość

  (7 lutego 2016 14:45)
  Ja nie należę ani do PO ani do PSL a o tych dwóch partiach i o ich członkach jest mowa
  autor: gość

  (7 lutego 2016 14:41)
  Czyli ciebie też!?
  autor: gość

  (7 lutego 2016 14:14)
  Lewe interesy dotyczą całej Polski-przykład-Jan Bury
  autor: gość

  (7 lutego 2016 09:47)
  Daj przykład lewych interesów
  autor: gość

  (6 lutego 2016 17:17)
  aby naszym z PO i PSL żyło się dobrze
  Nie pytaj co PO-PSL zrobili dla regionu województwa czy Polski pytaj co zrobili dla siebie i swoich bliskich.Bo to jest ich prawdziwa działalność.Kumoterstwo nepotyzm kolesiostwo i lewe interesy.Nie trzeba daleko sięgać w Międzyrzecu koalicja daje radę i obsadza swoimi gdzie się tylko da
  autor: gość

  (6 lutego 2016 11:39)
  wybory - wyborne :)
  Czy moga szanowni redaktorzy uswiadomic mnie kiedy te wybory??? Bo chetnie pojde zaglosowac ;););)
  autor: Radoslaw Sawczuk

  (6 lutego 2016 10:52)
  wybory - wyborne :)
  Czy moga szanowni redaktorzy uswiadomic mnie kiedy te wybory??? Bo chetnie pojde zaglosowac ;););)
  autor: Radoslaw Sawczuk

  (24 października 2015 10:10)
  Jakiego wyznania jest żona prezydenta Dudy ? Czy ktoś mi udzieli odpowiedzi.
  autor: gość

  (24 października 2015 07:36)
  Administrator usuwa opinie, które nie są pro-pisowskie. Administrator jesteś człowiekiem bez własnego rozumu. Zapisz się do PIS-u. Czy już jesteś ? Tam są ludzie, którzy nie potrafią samodzielnie myśleć.
  autor: gość

  (23 października 2015 23:59)
  Trzeba nam dziś ludzi, którzy odważnie bronią polskiej racji stanu i polskich interesów. Ludzi, którzy nie mówią pod publiczkę , tylko mówią to co myślą i tego się później trzymają. Ludzi , którzy nie boją się mediów, bez względu na to którą partię te media reprezentują. Trzeba nam w Sejmie ludzi niezależnych i myślących, takich jak poseł Duszek - jedyny poseł w historii naszego miasta z Międzyrzeca Podlaskiego, związany z tym miastem od urodzenia. Powodzenia Duszku, Międzyrzec uwierzył w DUCHA! Zapracowałeś na to, a my się cieszymy, że możesz być z nami i promować nasze miasto. Nie trzeba się za Ciebie wstydzić jak za wielu z tych co startują również w tych wyborach (PO + PSL = wstyd dla Regionu - Ci ludzie nic dla nas do tej pory nie zrobili poza obietnicami)
  autor: gość

  (23 października 2015 23:57)
  Dobry Duszek
  Powodzenia Panie Marcinie, świetnie zorganizowana kampania, dzięki czemu miałem okazję Pana spotkać i porozmawiać, dziękuję :)
  autor: Jan

  (23 października 2015 22:29)
  Ładna, podobna do mamy.
  autor: gość

  (23 października 2015 22:27)
  Jedziem tam
  Jak z córeczką Pani Kopacz, tym samym samolotem to chętnie, a ładna ona jest chociaż? bo w TVN nie widział ja żeby pokazywali.
  autor: Kazik

  (23 października 2015 22:20)
  To zawsze możesz KAZIK wyjechać, najlepiej tym samym samolotem z córką pani Kopacz, do Niemiec albo do Kanady. Skoro tak Ci jest dobrze teraz, to nawet teraz już jedź, póki jesteś taki zadowolony. Wyjeżdżaj jak najszybciej, tak jak 3 miliony ludzi którzy nie mieli tu przez ostatnie lata żadnych perspektyw na normalne życie.. Świat otwarty, czeka na takich jak ty zadowolonych z rządów PO PSL!
  autor: gość

  (23 października 2015 21:58)
  Moja DOBRA Sytuacja...
  Nazywam się Józef, mam 46 lat i głosuję na PO. Pracuję i dobrze zarabiam, na rękę dostaję 1125zł miesięcznie. Jest mi dobrze. Umowę mam na 3 miesiące, ale szef powiedział, że mi ją przedłuży jeżeli będę pracował po 12 godzin dziennie. Nawet odłożę trochę pieniędzy, bo odżywiam się szczawiem i mirabelkami, które zbierałem nocami (cały dzień uczciwie pracuję). Trochę choruję, ale nie wiem co mi jest bo zarejestrowano mnie do specjalisty na 2025r. Wtedy się dowiem. Nie przejmuję się swoją chorobą, bo kolega Tusk powiedział, że będę pracował do 67 lat. Czytam codziennie Gazetę Wyborczą i oglądam TVN i stąd wiem, że żyję na zielonej wyspie i jest mi tu najlepiej, więc nie muszę wyjeżdżać za granicę. Popieram PO, bo przeczytałem w Gazecie Wyborczej, że jak przyjdzie PiS to moja sytuacja będzie o wiele gorsza.
  autor: Kazik

  (23 października 2015 21:42)
  niech ktoś sobie uważnie posłucha tego co mówi pani profesor Pawłowicz, a nie ślepo i bezmyślnie wierzy w TVN. jak komuś się podoba ten tego chłop z chłopem to niech jedzie do Holandii, a tutaj niech żyją normalni ludzie. bardzo dobry artykuł i merytoryczne wypowiedzi , nie wiem dlaczego tyle ataku na jedynych prawdziwych patriotów, którzy w Sejmie tak jak duszek i Pawłowicz walczą o NORMALNOŚĆ w naszym kraju. aż tak się to nie podoba LEWAKOM i innym dziwolągom???
  autor: gość

  (23 października 2015 21:34)
  Dobry Duszek w Sejmie
  Po stokroć wolę Duszka niż Żmijana z partii PO-spolitych oszustów
  autor: gość

  (23 października 2015 21:22)
  Duszek DASZ RADĘ
  Pan Marcin, to bardzo aktywny człowiek, spotykający się z ludźmi na co dzień, słuchający, mówiący do rzeczy. Nie owija w bawełnę, nie mydli oczu... Miałem okazję poznać Pana Marcina, to bardzo sympatyczny młody człowiek, który posiada szeroki zakres wiedzy oraz z którym można porozmawiać na każdy temat. Powodzenia Marcin, to na Ciebie zagłosuję !!! Zwyciężymy !!!
  autor: Piotrek

  (23 października 2015 20:45)
  Młodzi a Pomoc.
  uważam, że to świetna inicjatywa z młodymi ludźmi rozwijając się społecznie a także nabierając doświadczenia w tym co robią nabierają i zaczynają poznawać świat także ten od strony polityki. Musimy wierzyć w Polską młodzież bo to ona jest kwiatem Polski, która niedługo będzie rozkwitać i na pewno będą mieli większe rozeznanie jako przyszli wyborcy. Być może ich drogi rozejdą się i każdy pójdzie w swoją stronę ale nie zapomną jak to było udzielać się w takiej inicjatywie. Być może nawet któryś z tych młodych ludzi nie będzie się wahać wystartować w jakichś wyborach czego im serdecznie życzę. A dla Pana Posła oddam głos, ponieważ musimy stawiać na MŁODOŚĆ !!!
  autor: ProfesorX

  (23 października 2015 20:12)
  Zawiść przez nich przemawia. Czy ktoś widział aby naszym politykierom z PO czy PSL towarzyszyli młodzi ludzie? Nie. Jest natomiast Marian i zielona pajęczyna.
  autor: gość

  (23 października 2015 19:43)
  stop
  dlaczego tak boli was że pomaga mu młodzież uważam że dobrze to tylko dla niego na plus.Ja nie patrze na to z jakiej on jest partii ja patrze na niego na człowieka jest war naszych głosów.
  autor: gość

  (23 października 2015 19:32)
  dobre serce
  Nie wiem dlaczego piszecie takie rzeczy. Czy ktos z was z nim rozmawiam mowil o swoich problemach bo ja tak i wiem ze to dobry czlowiek i warto na niego glosowac.
  autor: gość

  (23 października 2015 13:13)
  stop wszystkim
  młodzieżówka pis - taxówkarza syn kampanię robił dla kota (PO) teraz skamle o głosy na ducha. nikt wam tyle nie da co ja obiecam. mądry lud całkowicie powinien zbojkotować te wybory. Bo tu nie ma na kogo głosować. Przechodzą z prawa na lewo i odwrotnie. A tercjanki mobilizują się pod kościołami, pod blokami agitują kto im nalezie aby na pis. Duchu szacun ale ty sam nie wiesz w którym ty pisie jesteś. tyle ich jest w Międzyrzecu. więc o jakiej jedności mówimy. Dla wschodu czy to pis czy po nic nie zrobią. dalej będziemy ciemnym narodem bez względu na wynik niedzielnego głosowania.
  autor: gość

  (23 października 2015 11:28)
  PO-PSL=MAFIA
  Ściana wschodnia przez ostatnich osiem lat była przez rząd PO-PSL totalnie olewana a ich przedstawiciele np. minister Karpiński z PO mówił:"ch.j z tą Polską wschodnią" a minister rolnictwa z PSL Marek Sawicki rolników nazywał:"frajerzy" Taki właśnie jest stosunek przedstawicieli tych partii do społeczeństwa.Czy na takie osoby które problemy swoich wyborców mają głęboko w du.ie chcemy widzieć w Sejmie. Na pewno nie.Nie głosujmy więc na nich.Wybierzmy dobrą zmianę
  autor: gość

  (23 października 2015 08:58)
  Już dawno dawno temu poseł J. kurski będąc jeszcze w PiS powiedział prorocze słowa" naród głupi wszystko kupi" i miał jak się okazuje rację. Wystarczyło parę obietnic, i nikt nie myśli co z tym dalej. Nie trzeba wcale będzie pracować 5 dzieci i średnia krajowa jest. Już to kiedyś było, "każdemu według jego potrzeb", i na dobre nie wyszło. Jak wyjdzie, to pis_da. Jedni obrośli w piórka siedząc na stołkach i nie licząc się z nikim, drudzy jeszcze nie zasiedli a już się nie liczą, ale obiecują że ho-ho.
  autor: marnie to widzę

  (23 października 2015 08:10)
  Duch sprawiedliwy
  Duchu, ty taki prawy i sprawiedliwy chcesz dbać tylko o sprawy społeczeństwa. Powiedz wszystkich dlaczego trzymasz dwie sroki za ogon? Dlaczego nie chcesz zrezygnować z mandatu do sejmiku wojewódzkiego? Z Posła już komisarz Cię wykreślił, pochwaliłeś się już na łamach prasY? Chodzisz tylko po pomnikach i uprawiasz populizm. Żenujące.....
  autor: gość

  (22 października 2015 22:26)
  odserwacje
  I kto tu się kurczowo chce z powrotem dostać do sejmu oj dobre korytko tam mają dobre mniam mniam, choćby po trupach ale "muszę tam być"! i księżulka ukocham i emerytów... a Przecież p. Duszek jeszcze nie tak dawno sam kochał PSL i był ich członkiem teraz ich gnoji no bo jak co inni powiedzą ...Tam gdzie władza tam i nasz Duszek Duszek Podlasia...Żal mi cie chłopie sam już nie wiesz co jest białe szare lub czarne...
  autor: obserwator

  (22 października 2015 21:22)
  jakie wsparcie taki festyn, przecież w pisie są bardziej wartościowi ludzi, nie tylko oszołomy
  autor: ja

  (22 października 2015 20:45)
  Normalnie tłumy przybyly na ten festyn. I na tyle głosów moze liczyć "nauczyciel".
  autor: gość

  reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

  «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

  Copyright 2020 © Międzyrzec.info
  Lokalny portal informacyjny