0.4°C

Łuków zadowolony z remisu

26 sierpnia 2019 21:53 | autor: redakcja
(fot. Marcin Wasiluk)

Z lekkim niedosytem wrócili z Łukowa piłkarze Huraganu Międzyrzec. W 3. kolejce rozgrywek IV ligi zespół Damiana Panka zremisował z Orlętami 2:2.

W opinii wielu obserwatorów tego spotkania, to Huragan był lepszą drużyną. Nasi gracze objęli prowadzenie już w 11 minucie po trafieniu Łukasza Mirończuka. I mieli dobre okazje do podwyższenia wyniku. Niestety, potwierdziło się stare piłkarskie porzekadło o tym, że niewykorzystane okazje się mszczą. W 27 minucie po faulu w naszym polu karnym sędzia podyktował „jedenastkę”, która dała Orlętom wyrównanie. W 82 minucie gospodarze wyszli na prowadzenie i wydawało się, że międzyrzeczanie będą musieli przełknąć gorycz pierwszej porażki. Tak się jednak nie stało dzięki konsekwentnej postawie naszego zespołu, który do końcowego gwizdka atakował i walczył o uzyskanie jak najkorzystniejszego wyniku. W drugiej minucie doliczonego czasu gry piłkę w bramce przeciwnika umieścił Igor Paczuski.

4. kolejka zostanie rozegrana już w najbliższą środę, 28 sierpnia. O godz. 17 Huragan zmierzy się z Huczwą Tyszowce.

Orlęta Łuków − Huragan Międzyrzec Podlaski 2:2 (1:1)
Bramki: Mark Charmuszko 27 (karny), Adrian Siemieniuk 82 − Łukasz Mirończuk 11, Igor Paczuski 92
Orlęta: Kuźma − Goławski, Jemioł, Sadowski, Jaworski Ebert, Sowisz, Kierych (82′ Cąkała), Siemieniuk, Szustek (72′ Kiryło), Charmuszko (55′ Soćko, 68′ Łukasiewicz)
Huragan: Płodowski − Weręgowski, Mirończuk (46′ Panasiuk), Olszewski, Grochowski (86′ Pakuła), Wiraszka (75′ Chudowolski), Czumer (58′ Paczuski), Korgol, Radziszewski, H. Łukanowski (68′ Tkaczuk), Waniowski

.
    Porównując grę naszych chłopaków w poprzednim sezonie A w tym to poczynili bardzo duże kroki . Teraz to jest prawdziwa pilka ,az chce sie ogladac te mecze.Super chłopaki I Panie Trenerze.