YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Pożar u dr Gerarda

14 października 2020 09:40:59 | autor: redakcja
14 października około godz. 7 rano mieszkańcy Międzyrzeca Podlaskiego zobaczyli kłęby ciemnego dymu unoszące się nad zakładem ciastkarskim dr Gerard.

fot. (Bartosz Jakubowicz)

- Pożar wybuchł na zewnątrz zakładu, obok części biurowo magazynowej. Zapaliły się nadlewy waflowe, odpady powstające przy produkcji wafli – informuje młodszy brygadier Paweł Jakubowicz z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Międzyrzecu Podlaskim.

W akcji gaśniczej wzięły udział trzy zastępy Państwowej Straży Pożarnej oraz pięć jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej.

- O godz. 9 sytuację na terenie zakładu mamy już całkowicie opanowaną. Dogaszanie powinno potrwać maksymalnie do godz. 11 – stwierdził P. Jakubowicz. Dodał, że nie ma żadnych strat wewnątrz zakładowych budynków i produkcja może być bez przeszkód kontynuowana.

--------------------

W związku z zaistniałą sytuacją Zarząd Dr Gerard wystosował oficjalne oświadczenie, którego treść publikujemy poniżej.

REKLAMA
reklama


Pożar na terenie zakładu Dr Gerard


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (15 października 2020 09:55:51) Produkcja wczoraj nie zostala przerwana na jednej lini póki ciastka nie zostały spakowane. Tak sie szanuje zdrowie i życie ludzi.Wypuścili ludzi do domu dopiero jak sie buntować zaczęli, że śmierdzi w całym zakładzie i się nie da tak pracować. Ale nie zastrajkują bo chcą mieć za co żyć, dotrwać do emerytury bo w innym miejscu ich nie przyjmują. autor: gość
    (14 października 2020 23:54:54) Tsa jasne tylko fajnie że produkcja już idzie pełna skalą autor: gość
    logo male