11.9°C

Przywieźli trzy punkty z Dobrynia

9 kwietnia 2018 17:17 | autor: redakcja

Na inaugurację rundy wiosennej piłkarze Huraganu Międzyrzec pokonali LZS Dobryń 6:1. Już za tydzień na stadionie przy ulicy Pszennej mecz na szczycie. Wicelider zagra z liderem.

"Pierwsza połowa była dość wyrównana. Rywale zagrali ambitnie i to oni pierwsi zdobyli bramkę. Później jednak były dwie nasze kontry i na przerwę schodziliśmy prowadząc 2:1 po bramkach Łukanowskiego i Wojtczuka. W drugiej połowie rywale siedli kondycyjnie i dołożyliśmy im jeszcze cztery bramki. Bardzo dobrze zagrał Piotrek Wojtczuk. Podobać się mogła zwłaszcza jego druga bramka, gdy zmylił obrońców i piętą skierował piłkę do siatki" – relacjonuje kierownik drużyny Huraganu Tadeusz Żechowski.

W przerwie zimowej do zespołu dołączyło trzech nowych zawodników: Mateusz Panasiuk z Leśnej Podlaskiej, Adrian Kowalewski z Wisznic oraz Joachim Witoszko z Bielska Podlaskiego. Pierwszy z nich zdążył już zadebiutować w nowych barwach.

W najbliższą niedzielę (15 kwietnia) międzyrzeckich kibiców czekają duże emocje. Na stadionie MOSiR zmierzą się dwa zespoły, między którymi powinna rozegrać sie walka o awans do IV ligi – Huragan Międzyrzec i Orlęta Łuków. Początek spotkania o godz. 16.

LZS Dobryń – Huragan Międzyrzec 1:6 (1:2)
Bramki dla Huraganu:
Łukanowski 27, Wojtczuk 28 i 75, Panasiuk 70, Chudowolski 77, Mirończuk 86
Huragan: Bierdziński - Góralski (75 Jędruchniewicz), Czumer, Stalewski (75 F. Kwaśniewski), Panasiuk, Mielnik, Olszewski (60 Mirończuk), A. Kwaśniewski (55 Paczuski), Chudowolski, Łukanowski, Wojtczuk (80 R. Kwaśniewski)

LZS Dobryń - Bizon Jeleniec
Huragan Międzyrzec - Orlęta Łuków (godz. 16)
Niwa Łomazy - Unia Żabików
Tytan Wisznice - Kujawiak Stanin
Lutnia Piszczac - Grom Kąkolewnica
Olimpia Okrzeja - ŁKS Łazy
LKS Milanów - Unia Krzywda

(16 kwietnia 2018 05:40)
    Zeby wygrywac,trzeba miec jakies argumenty,zawodnicy Huraganu w meczu takowych nie posiadali.Momentami na tle Orlat,wygladali zalosnie,stad co niektorzy z kibicow,opuszczali stadion przed zakonczeniem meczu,zlozeczac.No coz ,zapowiada sie na to ze zarowno siatkarze,jak i pilkarze nie zwojuja swoich lig.Smutne to i niezrozumiale,chyba ze dla "prezesa" jak i "zarzadu" klubu.
    autor: Gosc

(16 kwietnia 2018 00:27)
    Jak się nie chce wygrać to się nie wygrywa.

(15 kwietnia 2018 21:32)
    Hahaha co Ty koleś miedzyrzecki zaścianek do Barcelony porównujesz, z takim graniem to może na bierki wodne czas się przerzucić!! Brawo zarząd, same sukcesy!

(15 kwietnia 2018 21:29)
    Byłem na wielu meczach huraganu, ale takiego słabego to nie widziałem za dużo pozwolili dla łukowa, wogole nie graliśmy agresywnie.

(15 kwietnia 2018 20:39)
    Przegrana z Łukowem to żaden wstyd. Barcelona też czasem przegrywa. Łuków prowadził w tabeli, więc to nie niespodzianka, chociaż szkoda.

(15 kwietnia 2018 20:16)