7.2°C

Remis na trudnym terenie

21 maja 2023 22:18 | autor: redakcja

Podziałem punktów zakończyło się wyjazdowe spotkanie Huraganu Międzyrzec ze Startem Krasnystaw.

Jako pierwsi do siatki trafili międzyrzeczanie za sprawą Milana Storto w 16 minucie. Na ripostę gospodarzy nie trzeba było długo czekać. Dwie minuty później wyrównał Oliwier Konojacki. A o dobre humory kibiców Startu w przerwie spotkania zadbał Maciej Jabłoński zdobywając w 40 minucie bramkę na 2:1. W drugiej odsłonie goście konsekwentnie dążyli do wyrównania. Udało się to w 71 minucie. Celnie strzelał Patryk Pakuła.

W najbliższą sobotę (27 maja) zespół Damiana Panka zagra u siebie ze Stalą Kraśnik. Początek spotkania o godz. 16.

Start Krasnystaw - Huragan Międzyrzec Podlaski 2:2 (2:1)
Bramki: Konojacki 18, Jabłoński 40 - Storto 16, Pakuła 71
Huragan: Nowosz (76 Krasowski ) - Konaszewski, Komar, Warda (46 Sauchyk), Łukanowski, Mierzwiński, Opolski, Radziszewski, Storto (60 Kuć), Chmielewski, Pakuła

6. kolejka (20-21 maja)
Granit Bychawa - Świdniczanka Świdnik 0:8
Gryf Gmina Zamość - Stal Poniatowa 1:3
Stal Kraśnik - Lewart Lubartów 3:1
Start Krasnystaw - Huragan Międzyrzec Podlaski 2:2