5.4°C

Trzy gole w pięć minut

2 czerwca 2014 21:27 | autor: red.
Unia Żabików - Huragan Międzyrzec 0:4

W wyjazdowym spotkaniu 22. kolejki klasy okręgowej Huragan Międzyrzec pokonał Unię Żabików 4:0.

W spotkaniu z Unią międzyrzeczanie od początku mieli dużą przewagę, jednak na bramki trzeba było czekać aż 40 minut. Za to końcówka pierwszej połowy była w wykonaniu Huraganu zabójcza. Najpierw podanie Łukasza Bartoszuka wzdłuż bramki wykorzystał Hubert Łukanowski. Trzy minuty później kontratak gospodarzy przerwał Kamil Bogucki, a po jego podaniu piłkę do siatki skierował Karol Golec. W 45 minucie było 3:0. Akcję Stanisława Pachulca zakończył celnym strzałem Łukanowski. Po przerwie padła już tylko jedna bramka. Do piłki wstrzelonej przez Daniela Rostka między obrońców dopadł Bartoszuk, który mocnym uderzeniem ustalił wynik spotkania.

- Bramki padły po ładnych akcjach – opowiada trener Jacek Syryjczyk. – Mogliśmy wygrać znacznie wyżej, jednak zawodziła skuteczność. Mieliśmy jednak tak dużą przewagę, że w drugiej połowie była okazja do przećwiczenia różnych wariantów gry i stałych fragmentów.

Udany debiut w ligowym meczu pierwszego zespołu zaliczył Alan Olszewski. Juniorzy starsi kończą już ligowe rozgrywki, tak więc w najbliższych spotkaniach pierwszej drużyny na boisku zobaczymy z pewnością także kilku jego kolegów. Okazja ku temu będzie już w najbliższą niedzielę. Huragan na własnym stadionie poodejmował będzie Sokoła Adamów.

Unia Żabików - Huragan Międzyrzec 0:4 (0:3)

Bramki: Łukanowski 40 i 45, Golec 43, Bartoszuk 66

Huragan: Nowak - Puścian, Tusz, Korniluk, Łukanowski - Bartoszuk (82' Rusinek), Rostek (80' Kwaśniewski R.), Bogucki (87' Łazorczyk), Olszewski - Pachulec, Golec (62' Zdunek)