1.5°C

Trzy medale Jakimiaka

3 stycznia 2020 16:07 | autor: redakcja

Dobry start w Zimowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych zaliczył Jakub Jakimiak. Zawodnik KS Narwal Międzyrzec Podlaski zdobył dwa srebrne medale i jeden brązowy.

Mistrzostwa odbyły się w dniach 13-15 grudnia w Lublinie. Wystartowało w nich ponad 300 zawodników z 91 klubów. Jakub Jakimiak wywalczył srebro w wyścigu na 200 metrów stylem dowolnym z czasem 1.49,47 min. oraz brąz na dystansie 50 m stylem dowolnym z czasem 23,06 sek. Ponadto międzyrzeczanin zajął drugie miejsce w finale 100 metrów stylem dowolnym. W tym wyścigu osiągnął czas 50,67. Jest to jego nowy rekord życiowy i jednocześnie nowy rekord międzyrzeckiego klubu.

(5 stycznia 2020 16:26)