Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
10°C
Kontakt
gmina Drelów

Wakat na stanowisku dyrektorskim

14 czerwca 2021 08:44 | autor: Anna Ostapiuk
Szkoła Podstawowa im. Unitów Drelowskich w Drelowie (fot. Anna Ostapiuk)

Do 22 czerwca potrwa składanie ofert na stanowisko dyrektora szkoły podstawowej w Drelowie.

O rezygnacji dotychczasowego dyrektora Szkoły Podstawowej w Drelowie gmina powiadomiła w połowie maja br. Dorota Sawczuk ustępuje ze stanowiska z końcem bieżącego roku szkolnego ( więcej ⇒ Będzie zmiana dyrektora ).

Do 22 czerwca trwa składanie ofert. Osoba ubiegająca się o stanowisko drelowskiej placówki oświatowej winna spełniać szereg wymagań, wśród których są m.in.
1) posiadanie stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego lub dyplomowanego
2) posiadanie wykształcenia wyższego i tytułu zawodowego magister, magister inżynier lub równorzędny oraz przygotowanie pedagogiczne i kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela w danej placówce
3) ukończenie studiów pierwszego stopnia, studiów drugiego stopnia, jednolitych studiów magisterskich lub studiów podyplomowych z zakresu zarządzania albo kursu kwalifikacyjnego z zakresu zarządzania oświatą prowadzonego zgodnie z przepisami w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli – dotyczy również osób nie będących nauczycielami
4) posiadanie co najmniej pięcioletniego stażu pracy pedagogicznej na stanowisku nauczyciela lub pięcioletniego stażu pracy dydaktycznej na stanowisku nauczyciela akademickiego
5) w okresie ostatnich pięciu lat pracy przed przystąpieniem do konkursu na stanowisko dyrektora uzyskanie co najmniej bardzo dobrej oceny pracy, albo w okresie ostatniego roku przed przystąpieniem do konkursu na stanowisko dyrektora uzyskanie pozytywnej oceny dorobku zawodowego, a w przypadku nauczyciela akademickiego pozytywnej oceny pracy w okresie ostatnich czterech lat pracy w uczelni.

REKLAMA

Szczegóły oferty pracy dostępne na stronie ⇒ BIP Urząd Gminy Drelów .

Dodaj swój komentarz:
 • captcha
 • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
  (16 czerwca 2021 14:07)
  Kazimierski, wybierze PO-swojej myśli.Tak jak to się stało w Miedzyrzecu. Kot PO-myslal i na wakatujace stanowisko wybrał, kolegę PO-linii partyjnej.
  autor: Gość

  (16 czerwca 2021 13:56)
  A pod kogo podlega placówka? nabór prowadzi WG Drelów, który ma tyle wspólnego z PIS co KOT
  autor: gość

  (16 czerwca 2021 10:32)
  Bez komentarza
  Jeśli PIS nie będzie doceniał pracy dyrektorów to z czasem w szkołach nie będzie dobrych dyrektorów.
  autor: rodzic

  reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

  «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

  Copyright 2020 © Międzyrzec.info
  Lokalny portal informacyjny