9.7°C

Zabójcze kontry Stalówki

6 maja 2024 12:54 | autor: redakcja

Piłkarze Huraganu Międzyrzec przegrali na własnym boisku ze Stalą Poniatowa 2:3.

Od początku było widać, że naszym piłkarzom bardzo zależy na wygranej. Niestety, przewaga na boisku na niewiele się zdała, bo gracze z Poniatowej byli zabójczo skuteczni w swoich kontratakach. Pierwszą bramkę dla gości zdobył w 23 minucie Oleg Katushynski. Ten sam zawodnik zaliczył drugie trafienie kilka minut po przerwie. W 58 minucie kontaktową bramkę zdobył Oleg Filonov, jednak do końca regulaminowego czasu gry międzyrzeczanom nie udało się doprowadzić do wyrównania. Co więcej, już w doliczonym czasie Patryk Barszcz podwyższył prowadzenie Stali na 1:3. Huragan zdołał jeszcze odpowiedzieć na to celnym uderzeniem Piotra Krzewskiego, było już jednak zbyt późno, aby zdobyć chociaż punkt.

W najbliższą niedzielę Huragan wyjeżdża na mecz z Kryształem Werbkowice.

Huragan Międzyrzec Podlaski – Stal Poniatowa 2:3 (0:1)
Bramki: Filonov 58, Krzewski 91 - Katushynskyi 23 i 56, Barszcz 90
Huragan: Belka - Łukanowski, Matejek (46' Panasiuk), Konaszewski, Koryciński, Warda, Storto, Radziszewski (46' Krzewski), Czuba (46' Filonov), Tonin, Sychev

27. kolejka (4-5 maja)
Łada 1945 Biłgoraj - Górnik II Łęczna 1:0
Grom Kąkolewnica - Janowianka Janów Lubelski 3:3
Granit Bychawa - Lublinianka Lublin 1:4
Opolanin Opole Lubelskie - Start Krasnystaw 4:0