Kontakt
miasto Międzyrzec Podlaski

Efektowne pożegnanie jesieni

11 listopada 2013 22:24 | autor: mw

Na zakończenie rundy jesiennej piłkarze Huraganu pokonali na własnym stadionie ŁKS Łazy 6:0.

To było naprawdę udane zakończenie jesiennej rundy rozgrywek klasy okręgowej. Trzeba przy tym zauważyć, że przeciwnik nie był tego dnia zbyt wymagający. Piłkarze ŁKS grali bez wiary w wywiezienie z Międzyrzeca korzystnego rezultatu. Jednak międzyrzeczanom zdarzało się w tej rundzie tracić punkty nawet ze słabymi rywalami.

W niedzielę nasi piłkarze grali przede wszystkim bardzo mądrze. Długo utrzymywali się przy piłce, wymieniali się pozycjami, umiejętnie wychodzili do podań kolegów. Pierwsza bramka padła w 9 minucie. W pole karne piłkę dośrodkował Kamil Bogucki, a do siatki pechowo wbił ją zawodnik ŁKS. Później próbkę swoich umiejętności pokazał junior Piotrek Wojtczuk, który w odstępie pięciu minut dwa razy pokonał bramkarza rywali, po podaniach Huberta Łukanowskiego i Sebastiana Mazura. Ten ostatni w 36 minucie strzelił bramkę na 4:0, po podaniu Boguckiego.

W 54 minucie do siatki trafił Kamil Korniluk, a asystował mu Mazur. Wynik meczu ustalił w 76 minucie Bogucki, pięknym strzałem głową, po precyzyjnym dośrodkowaniu Łukanowskiego.

Wynik tego spotkania mógł być dużo wyższy, jednak nasi piłkarze muszą koniecznie popracować nad skutecznością. Wiosną nie powinno być jednak powodów do narzekań, o ile międzyrzeczanie będą grać tak mądrze i zaangażowaniem, jak w spotkaniu z ŁKS.

- Jesienią w spotkaniach, w których traciliśmy punkty brakowało nam skuteczności oraz niestety woli walki – mówi trener Jacek Syryjczyk. – Mieliśmy przed spotkaniem z Łazami dłuższą odprawę przedmeczową, rozmawialiśmy o tym. Efekty było widać na boisku - stwierdza.

Huragan tej jesieni rozegra jeszcze jedno spotkanie. W III rundzie Pucharu Polski na szczeblu okręgowym zmierzy się na wyjeździe z Sokołem Krynka.

Huragan Międzyrzec – ŁKS Łazy 6:0 (4:0)

Bramki: samobójcza 9, Wojtczuk 23 i 28, Mazur 36, Korniluk 54, Bogucki 76

Huragan: Nowak – Bartoszuk (58’ R. Kwaśniewski), Węgrzyniak, M. Łobejko, Korniluk, Bogucki, Zdunek (83’ A. Rostek), Łukanowski, Kowalczyk, Wojtczuk (70’ D. Rostek), Mazur (77’ Sergiej)

(15 listopada 2013 11:09)
    Prawdziwi kibice Huraganu dziękują za pozdrowienia prawdziwym i wiernym kibicom Gromu
    autor: gość

(15 listopada 2013 08:36)
    proszę nie mieszać naszej drużyny w wasze bagno, co już nie macie na co narzekać bo tym razem huragan 6:0 wygrał, to oczywiście trzeba szukać innych celów do narzekania. pozdrawiam prawdziwych kibiców huraganu a resztę proszę o ciszę
    autor: kibic gromu

(12 listopada 2013 22:55)
    Naszym celem jest wygranie okręgówki ale nie awans do czwartej ligi. Powód? Brak kasy, niestety ;(
    autor: Ya

(12 listopada 2013 15:47)
    Weź Kamilek na dodatkowe lekcje polskiego się zapisz.
    autor: gość

(12 listopada 2013 15:44)
    Do Gromu
    Czlowieku Victoria do Kakolewnicy pojechala mlodym niemalze w pelni juniorskim skladem, chlopaki wygrali zasluzenie i tyle i porazka rowniez byla zasluzona a nie pechowa,
    autor: duzo goli

(12 listopada 2013 15:43)
    Zadzwoń do Fryzjera on na pewno wie jakie są stawki w IV lidze ;p
    autor: gość

(12 listopada 2013 15:38)
    Wygranie ligi nie oznacza awansu.Na to jest potrzebna kasa.Może ktoś wie ile kosztuje utrzymanie w IV lidze?
    autor: gość

(12 listopada 2013 14:55)
    Do OLi
    Nie wiesz co mówisz nawet przed meczem z Huraganem Grom ma jeszcze 2 spotkania skad wiesz ze wygra?????????/ człowieku ta liga jest nie obliczalna a Ty juz gadasz że grom Wygra Okręgówke i awansuje do 4 ligi spokojnie nie podniecajmy się jeszcze 13 meczy zostało. W tamtym sezonie Orlęta mieli 9 pkt przewagi i co zajeli 3 miejsce .... 6 pkt to jest nic :) po drugie jestes z Kąkolewki dlatego tak piszesz skad masz niby wiedzieć ile sytuacji miał z parczewem. Pogadamy na koniec sezonu POZDRAWIAM
    autor: :):)

(12 listopada 2013 14:04)
    strata
    Strata 6 pkt moze być nie do odrobienia jezeli Huragan nie wygra meczu z Gromem. Jeżeli przegra lub zremisuje to Grom nie odda już prowadzenia. Poza zasłużoną porażką z Huraganem to Grom przegrał tylko jeszcze z Parczewem i to pechowo bo miał dużo sytuacji 100%. Natomiast łatwo poradził sobie z Zabikowem na wyjeździe, Niwą u siebie. Także jezeli w składzie nic sie nie zmieni to trudno przypuszczac ze zaczną przegrywac
    autor: oli

(12 listopada 2013 13:19)
    Akcja z boisk Primera Division
    Ostatnie 2 mecze zawodnik Nr 19 były nie oszukujmy się słabe .... ale w niedziele nr19 najlepszy w pierwszej połowie był nie do zatrzymania na skrzydle i dośrodkowania ze skrzydła idealne w drugiej połowie troche zwolnił tempo .. ogólnie świetny mecz . A akcja po której trafił głową do bramki do była przeprowadzona jak nie w polskich ligach a sama bramka rewelacja
    autor: Pod wrażeniem kibic

(12 listopada 2013 12:51)
    co to za strata 6 pkt??
    6 oczek w tej lidze to jest nic tym bardziej mamy mecz z Gromem ..u nas nasi piłkarze pokazali gdzie że Huragan może wygrać nawet przegrywając 0;2
    autor: mango

(12 listopada 2013 12:31)
    Mecz z Łazami a wcześniej z Kąkolewnicą pokazał że gdy Huragan gra optymalnym składem to na nasz zespół nie ma mocnych.W ostatnim meczu nie zagrał Zaniewicz Chilimoniuk a D.Rostek z powodu długotrwałej kontuzji gra na 50% swoich możliwości.To czego brakowało to stabilizacji kadrowej bo umiejętności naszej drużyny są naprawdę wysokie.Strata 6 punktów do Kąkolewnicy nie jest aż tak wielka aby nie można było jej odrobić.Zakładaając że Grom nie będzie jechał na farcie między innymi dostając mecz walkowerem.Co do rundy wiosennej to mimo wszystko jestem spokojny o formę naszych piłkarzy.Tylko przed plagą kontuzji ochroń nas Panie.